STYL ŻYCIA, LIFESTYLE, KUCHNIA, ZDROWIE

Ta zakładka poświęcona jest szeroko pojętemu lifestylowi. Znajdziecie w niej artykuły na temat kuchni, zdrowia oraz przepisy z różnych stron świata.

Kuchnia przepisy i zdrowie

Popieram zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. Lubię lekkie i smaczne jedzenie, które jest proste w przygotowaniu, ale w niektórych państwach znalezienie takiego graniczy z cudem. Gotowanie to moja druga po podróżach pasja, w której się realizuje. Pichcenie pyszności w kuchni mnie uspokaja i wycisza. Przepisy z różnych stron świata są na swój sposób fascynujące. Poznawanie państw poprzez kubki smakowe również.

W tej zakładce znajdziecie także artykuły o zdrowych produktach oraz o profilaktyce chorób w tropikach. Podejmę tematy uciążliwych rzeczy, które w podróży się zdarzają i postaram się znaleźć na nie jakieś rozwiązanie.

Sama cierpię na alergię, potężne bóle kręgosłupa i często dokucza mi bezsenność. Poprzez lata udało mi się okiełznać te dolegliwości i nauczyć z nimi radzić. Postaram się doradzić w tym temacie.

Nie pominę wątków o odchudzaniu. Podsunę Wam pod nos przepisy wolne od wszystkiego co lubi potem umiejscawiać się w biodrach i brzuchu! Pożegnaj tkankę tłuszczową raz na zawsze! Zrób to mądrze. Twoje ciało musi służyć Ci całe życie, a nie tylko jedne wakacje.

Zapraszam Cię do: