Lifestyle

Bractwo Rycerzy KURNA. Pan Frutkowski trafia na koszulki

Nie tak dawno wypuściliśmy swój pierwszy produkt, czyli koszulki z logo Nieustannego Wędrowania. Kupiło je wielu z Was! Przez ostatnie tygodnie nadsyłaliście nam swoje zdjęcia w t-shirtach oznaczonych logo NW i tym samym sprawiliście nam wiele radości. Jednak nieustannie pojawiały się głosy, że Wy chcecie kolejnej kolekcji ubrań, tym razem z wizerunkiem Pana Frutkowskiego. Skoro tyle osób upominało się o taki produkt, nie mogliśmy pozostać na to obojętni. Przygotowanie projektu, dogadanie szczegółów związanych z produkcją, przeliczenie kosztów i wreszcie opracowanie ostatecznej formy zajęło nam ponad miesiąc. Warto było! Dzięki temu oferujemy Wam koszulki dobrej jakości z faktycznym wizerunkiem najsłynniejszego czworonożnego, dolnośląskiego podróżnika!

Bractwo KURNA

Główny nadzór — Pan Frutkowski!

Jeśli śledzicie naszą działalność na Facebooku, to z pewnością wiecie, kim jest Pan Frutkowski. To nasz czworonożny przyjaciel, który od jakiegoś czasu mocno udziela się w Nieustannym Wędrowaniu. Nie tylko dzielnie maszeruje z nami podczas zwiedzania Dolnego Śląska, ale także gada, narzeka i bawi naszych Czytelników.

Jak powszechnie wiadomo, Frutkowski Z TYCH Frutkowskich został niedawno obwołany prezesem Nieustannego Wędrowania, a później przejął również obowiązki skarbnika. Za dochód uzyskany ze sprzedaży poprzedniej partii koszulek kupiliśmy temu rudemu pieskowi mnóstwo dobrej jakości jedzonka!

No ale wiadomo — trzeba iść z duchem czasu! Dlatego też Frutkowski postanowił, że od teraz będzie robił nie tylko karierę w branży turystycznej, ale także odzieżowej. Prezentujemy przed Wami nową kolekcję, dzięki której możecie stać się członkami elitarnego Bractwa Rycerzy KURNA.

Młody dolnośląski artysta

Tym razem projekt był wymagający — nasz pomysł trzeba było połączyć z technologią folii. Są one bardzo trwałe, lecz oferują tylko jeden kolor. Im więcej folii, tym droższy projekt, więc kolory trzeba było maksymalnie ograniczyć, nie zapominając jednocześnie o wydobyciu niesamowitej aparycji Pana Frutkowskiego.

Z takim wyzwaniem musiał walczyć Rafał Stalica, młody i niesamowicie zdolny grafik z Dolnego Śląska. Z przyjemnością zostawiamy namiary do niego — jeśli potrzebujecie wsparcia ambitnego artysty, to Rafał jest godny polecenia! My sami wrócimy do niego, jeśli Pan Frutkowski zapragnie nowego projektu…

Dlaczego koszulki są droższe niż poprzednim razem?

Choć dość długo kombinowaliśmy nad możliwością obniżenia ceny, to niestety — ni dy rydy. W przypadku koszulek z logo wykorzystywaliśmy tylko jedną folię. Koszulki Pana Frutkowskiego są produkowane z użyciem aż trzech różnych folii, z których dodatkowo srebrna jest produktem premium. W związku z tym koszt samej produkcji wzrósł, zarówno po stronie materiałów, jak i wykonawstwa. My wciąż zarabiamy na pojedynczej koszulce około 20 złotych. Swoją dolę zbiera też Allegro i to wcale niemałą!

Mimo wszystko wolimy oddać na Wasze ręce produkt wysokiej jakości. Koszulkę, która będzie o dobrej gramaturze bawełny i nadruk, który nie zejdzie po pięciu praniach. Mała manufaktura Pana Adama, czyli produkująca koszulki firma Moje Stroje, dokładnie taką jakość nam i Wam zapewnia. Wraz z perfekcyjną obsługą!

Dostawa za darmo do paczkomatów i kurierem

Tym razem jednak wysyłka jest GRATIS — to udało nam się zrobić, aby zakup nawet pojedynczej sztuki był atrakcyjniejszy. Paczkomatem InPost lub Kurierem DPD wprost pod drzwi, koszulki niezależnie od liczby sztuk są zwolnione z opłat za dostawę.

Na co te pieniądze?

Kupując nasze koszulki wspomagasz działalność Nieustannego Wędrowania. Dzięki uzyskanym środkom będziemy mogli razem z Panem Frutkowskim realizować kolejne podróże po Dolnym Śląsku, a następnie zaprezentować przed Tobą owoce tych wojaży — zdjęcia, wpisy blogowe i filmy na YouTubie.

No i oczywiście dzięki tym pieniążkom Pan Frutkowski będzie gościł w różnych noclegowniach (nie uwierzylibyście, ile gospodarze obecnie krzyczą sobie za przenocowanie małego pieska!), podjadał dobrej jakości smaczki, a także utrzymywał zdrową dietę (karma zostanie uzupełniona, gdy się skończy). No to co? Kto chętny na wstąpienie do Bractwa Rycerzy KURNA? :)

Koszulka STANDARD

Koszulka damska STANDARD

Podstawowa wersja koszulki jest dostępna w kolorze czarnym, a sama koszulka jest wytworzona z wysokiej jakości bawełny. Na nadruk składają się trzy folie o wykończeniu matowym.

Tutaj kupisz DAMSKIE koszulki standard we wszystkich rozmiarach

Tutaj kupisz MĘSKIE koszulki standard we wszystkich rozmiarach

Koszulka PREMIUM

Koszulka damska PREMIUM

Wersja premium to jeszcze wyższa gramatura koszulki, a do tego niesamowity nadruk. Ta zbroja naprawdę się błyszczy! Efekt jest niesamowity.

Tutaj kupisz DAMSKIE koszulki premium we wszystkich rozmiarach

Tutaj kupisz MĘSKIE koszulki premium we wszystkich rozmiarach

Co o tym sądzisz?

Ekscytujące!
6
OK
4
Kocham to!
4
Nie mam pewności
0
Takie sobie
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kategoria:Lifestyle

0 %