Sponsorowane

Konkurs Podkarpackie Perły. Wygraj rower!

Województwo Podkarpackie i Traseo zapraszają do udziału w Konkursie Podkarpackie Perły, w którym nagrodą główną jest rower o wartości 300 zł, na pozostałych uczestników czeka kilkadziesiąt nagród pocieszenia!

Podkarpackie urzeka naturą i oczarowuje zabytkami architektury i atrakcjami turystycznymi. Drewniane cerkwie, kościoły, skanseny, a wszystko w otoczeniu bukowych lasów, urokliwych połonin czy zapierających dech w piersiach krajobrazów Bieszczadów czy Beskidu Niskiego. To wyjątkowy region, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: od wędrowca, przez rowerzystę, po wielbiciela jazdy konnej.

Z myślą o wszystkich miłośnikach obcowania z przyrodą i nietuzinkowymi zabytkami zorganizowany został „Konkurs Podkarpackie Perły”. Wszyscy którzy latem odwiedzili Podkarpackie, mogą teraz podzielić się wspomnieniami z wakacji i zaprezentować swoje podkarpackie perełki. Niezależnie od tego czy Twoją ulubioną atrakcją jest Połonina Wetlińska, krajobrazy Pogórza Dynowskiego czy zabytkowa chata lub pomnik, masz okazję wziąć udział w konkursie zorganizowanym na portalu Traseo i zawalczyć o nagrodę główną – ROWER, który sam wybierzesz z oferty sklepu Rowertour.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zrób sobie zdjęcie na tle jednej z podkarpackich atrakcji turystycznych (może to być zabytek lub obiekt przyrodniczy).

2. Udostępnij zdjęcie na swoim profilu na portalu Facebook lub w aplikacji Instagram z #podkarpackieperły. Zbieraj lajki pod swoim wpisem. Pamiętaj aby zdjęcie było publiczne.

3. Jury wybierze zwycięzcę, któremu zostanie przyznana nagroda główna (rower o wartości 3000 zł) i 16 nagród pocieszenia (2 bony na zakupy o wartości 500 zł na zakup akcesoriów rowerowych, 8 kasków rowerowych oraz 3 zapięcia i 3 kurtki rowerowe), a pozostałe nagrody zostaną rozdane dla zdobywców największej ilości głosów pod zdjęciem.

4. Konkurs trwa od 1 sierpnia do 30 września 2022 r.

5. Szczegółów konkursu szukaj na stronie Traseo.pl

Materiał wraz ze zdjęciami został dostarczony przez naszego Partnera i jest to artykuł sponsorowany.

Co o tym sądzisz?

Ekscytujące!
0
OK
0
Kocham to!
0
Nie mam pewności
0
Takie sobie
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kategoria:Sponsorowane

0 %