Filmy

Magazyny Wehrmachtu i fabryka wyrobów czekoladopodobnych

Co wspólnego ze sobą mają magazyny Wehrmachtu i fabryka wyrobów czekoladopodobnych? Otóż okazuje się, że całkiem sporo! Las, do którego zabieramy Was w naszym najnowszym filmie z cyklu URBEX Eksploracja, jest więcej niż niezwykły. Tak się złożyło, że przeplatają się w nim historie z okresu II wojny światowej oraz te z lat 70. ubiegłego stulecia oraz końca XX wieku. 

O czym konkretnie mowa? Kliknijcie w grafikę poniżej i sami zobaczcie!

Ach! I informujemy wszystkich fanów Pana Frutkowskiego, że i on zawitał wreszcie w naszej produkcji filmowej :)

Klimat postapokaliptyczny — URBEX na Dolnym Śląsku

Urbex, czyli zwiedzanie miejsc opuszczonych, stał się w ostatnich latach bardzo modną formą turystyki. Eksploracja miejska to jednak niebezpieczne hobby, dlatego też odradzamy Wam samodzielne wypady tego typu. Proponujemy zamiast tego podróżowanie wspólnie z nami — oglądaj nasze filmy i poznawaj punkty na mapie Polski i nie tylko, jakie od dłuższego czasu pozostają niezamieszkałe lub nie funkcjonują. 

Magazyny Wehrmachtu, które odnaleźliśmy w jednym z dolnośląskich lasów, są naprawdę ciekawe. Obiektów tych jest tam na tyle dużo, że z powodzeniem można by tam spędzić cały dzień na ich oglądaniu. Co jeszcze możemy tam znaleźć? Budynki fabryczne — służące dawniej przetwórni ryb morskich i przedsiębiorstwu cukierniczemu. 

Magazyny Wehrmachtu — legendy?

Ten konkretne magazyny Wehrmachtu pozostają dość tajemniczym miejscem. Nie wiadomo kto jest odpowiedzialny za ich zniszczenie, ani nie są znane szczegóły dotyczące korzystania z nich w czasie II wojny światowej.

Co więcej, istnieje wiele opowieści mieszkańców okolic, jakie dosłownie mrożą krew w żyłach. Zdradzę Wam, że jedna z nich dotyczy tego, że być może w podziemnych halach produkcyjnych wytwarzana była śmiertelna trucizna. Chcecie wiedzieć więcej? W takim razie obejrzyjcie nasz film nakręcony właśnie w tym miejscu!

Kup koszulkę i wesprzyj naszą twórczość!

Jeśli podoba Ci się nasza działalność na rzecz promocji Dolnego Śląska oraz zwiedzanie opuszczonych miejsc (w filmach na YouTube), to przypominamy, iż możesz nas wesprzeć :) Wystarczy, że kupisz koszulkę z logo Nieustannego Wędrowania :)

Koszulki damskie możesz kupić klikając TUTAJ! A koszulki męskie możesz nabyć klikając TUTAJ!

Co o tym sądzisz?

Ekscytujące!
14
OK
7
Kocham to!
3
Nie mam pewności
3
Takie sobie
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kategoria:Filmy

0 %