Filmy

Opuszczony ZAMEK UMARŁYCH. Podczas kręcenia zdjęć nikt nie ucierpiał.

Dookoła panowała atmosfera skandalu. Totenburg od lat wzbudza bardzo skrajne emocje, a my ten fakt postanowiliśmy jeszcze trochę podsycić. Bo niby dlaczego nie? Pojechaliśmy tam zobaczyć ostatnią świątynię Hitlera. Na miejscu okazało się jednak, że wszystkie wejścia do obiektu są zamurowane. „Musimy zjawić się tutaj z drabiną!” — rzuciliśmy oboje w tym samym momencie. I tak też się stało. W dwa tygodnie później ten nieco kontrowersyjny plan został wdrożony w życie. 

Wysokość muru w Totenburgu to około 6 m w najwyższym punkcie. Ten majestat jest jednak widoczny tylko z zewnątrz. Wnętrze tego zabytku nie wskazuje na podobny stan rzeczy. Wszystko ze względu na to, że połowa wspomnianej przeze mnie wysokości znajduje się… pod ziemią. 

Aby obejrzeć film, kliknij w miniaturę poniżej:

Totenburg — miejsce legendarne

Zamek umarłych jest nie tylko naznaczony trudną historią wojenną, ale także tą, która wiąże się z czasem bardziej nam współczesnym. Miały się tam podobno odbywać rytuały okultystyczne, tajne zgromadzenia SS, a także satanistyczne msze.

Krąży wiele plotek na temat tego, że w Totenburgu zginęło kilka osób. Mówi się o morderstwach, składaniu ofiar i innych makabrycznych wydarzeniach. Jak było naprawdę? Opowiadamy o tym w naszym najnowszym filmie. 

Wspomnę, iż całą akcję relacjonowałam na naszym Instagramie — jeśli jesteś ciekawe tego, co robimy na bieżąco, koniecznie nas zaobserwuj! Aby nas zaobserwować, kliknij TUTAJ!

Mauzoleum Totenburg
Ściana boczna ostatniej świątyni Hitlera — Totenburg

Kręcimy teledysk z Rest in Dust!

Każdy w ekipie Nieustannego Wędrowania lubi wyzwania. Dlatego też, gdy Marcin i Mary zagaili temat wspólnego urbexu połączonego z kręceniem teledysku do ich najnowszego utworu, od razu się zgodziliśmy. Celem oczywiście był Totenburg. 

Wdrapaliśmy się na wysokość 4,5 metra, a następnie przez niewielkie okienko przerzuciliśmy tonę sprzętu i wreszcie siebie samych. A potem? A potem była już tylko atmosfera skandalu!

Jesteś ciekaw eksploracji Totenurga? W takim razie zapraszamy Cię na seans!

Miłego seansu!

Co o tym sądzisz?

Ekscytujące!
36
OK
24
Kocham to!
8
Nie mam pewności
3
Takie sobie
3
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arek

Bardzo fajny obiekt i ten widok z góry zapiera dech w piersiach :)

Alex

To nie jest żaden TOTENBURG !! – Zapoznajcie się proszę z historią tego obiektu i przestańcie powielać bzdury. Poniższa strona jest miarodajna https://www.facebook.com/groups/1500164600326794

ggg

Pisanie o świątyni Hitlera czy Totenburgu po prostu przyciąga więcej ciekawskich i tyle. A jak to działa? Kiedyś spotkałem sie z artykułem nawiedzona szkoła im. Martyniuka. .Spytałem autora co miał na myśli i co mi odpisał ? To są chwytliwe tematy – fakt była szkoła ale żadna nawiedzona a Martyniuka bo znaleźli cd z disco polo. 

Kategoria:Filmy

0 %