Sponsorowane

Wakacje last minute

Czasami mamy ochotę zrobić sonie przerwę i odpocząć od codzienności. Spontanicznie więc czasem podejmujemy trafne decyzje: decydujemy się na wyjazd za granicę na krótkie wakacje, aby dać sobie chwilę relaksu i radości. Niestety większość firm oferuje opcje dla klientów, którzy na kilka miesięcy przed datą wyjazdu zarezerwowali termin. I właśnie dla osób, które podjęły decyzję na ostatni moment i nie chciałyby płacić zbyt wiele za wycieczkę; istnieje możliwość zakupu biletów na wakacje last minute. Sprawdźmy więc, czym, one są i gdzie warto polecieć.

Wakacje last minute

Wczasy last minute oferują pakiet wycieczkowy zazwyczaj w egzotyczne kraje i charakteryzują się wysokim standardem, lecz skoro są wyborem lastminute, są również tańsze, dlatego wielu z nas, chcąc gdzieś pojechać, wybiera właśnie tę opcję. Tanie wakacje last minute są idealne dla każdego, kto posiada paszport, jest zdecydowany i ma środki na podróż z bliskimi. Oczywiście można też jechać samemu. O każdej porze roku. A skąd właściwie możliwość zakupu super last minute? Stąd, iż jeżeli na jakiś kierunek ogłoszony przez biuro podróży zgłosiło się bardzo mało chętnych i biuro mogłoby ponieść koszty, na kilka dni przed terminem wyjazdu ogłasza okazje w postaci tanich ofert na ów kierunek. Albo gdy ktoś, kto wykupił egzotyczne wakacje, na np. tydzień przed datą zrezygnował. Wówczas biuro oferuje tanie wyjazdy, w odpowiedniej ilości do wolnych miejsc na ten kierunek.

Gdzie pojechać? Ekskluzywne egzotyczne kierunki

Najpopularniejsze są wyjazdy all inclusive. Zatem kierunkami podróży najczęściej oferowanymi w wersji all inclusive lastminute, jest między innymi Egipt oraz Turcja. Również wycieczki objazdowe pomiędzy kilkoma ekskluzywnymi krajami są oferowane przez biura podróży i zdecydowanie bardzo opłacalne. 

Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

1. Egipt

Egzotyka, plaże, piękne budowle… Egipt niezmiennie od lat przyciąga rzesze turystów. Wielbiciele gorących klimatów – dosłownie i w przenośni, orientalnego jedzenia i piękna egzotycznej sztuki i kultury z pewnością pokochają ów kraj. Choć kierunki europejskie przyciągają wielu miłośników, Egipt może śmiało stawać w szranki, bowiem jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez europejczyków państw. Dlatego też ofert na wyjazd do kraju piramid na ostatnią chwilę jest doprawdy mnóstwo. Zazwyczaj w pakiecie posiadają one wyżywienie i korzystanie ze spa lub jeżeli aktywny wypoczynek bardziej nam odpowiada: siłowni i basenu. 

2. Turcja

Propozycja również dla wielbicieli upalnej pogody i orientalnego kolorytu życia. Kolorowe drinki, śmiech i żywiołowość Turcji cieszy ogrom turystów. Wiele z miast Turcji, takich jak Stambuł to istna oaza dla każdego kto lubi wypoczynek w niecodziennych okolicznościach i zabawę.

Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

3. Dominikana

Wyspy od zawsze budzą ciekawość potencjalnych turystów, dlatego też są bardzo popularne, choć niezwykle drogie. Chyba że decydujemy się na ofertę na ostatni moment. Wówczas mamy okazje zwiedzić Dominikanę położoną na Hispanoli, a więc piękną wyspę za tańsze ceny. Z pewnością pokochamy ów zakątek.

Oferta Last Minute oczywiście oferuje również inne piękne miejsca podróży, zarówno w Europie, jak i na świecie. Przykładowo wyjazd do Paryża, Holandii czy Berlina to jedne z najpiękniejszych i najczęściej wybieranym podróży z rodziną. Wystarczy wejść na stronę turystycznyninja.pl i poznać ciekawe kraje i atrakcje, które warto zwiedzić. Miłośnicy zimowych krain też znajdą coś dla siebie. Zresztą wielbiciele filmu Święta Last Minute wiedzą, iż nawet zimą można udać się na ciekawe, małe wakacje.

Materiał wraz ze zdjęciami został dostarczony przez naszego Partnera i jest to artykuł sponsorowany.

Co o tym sądzisz?

Ekscytujące!
1
OK
1
Kocham to!
1
Nie mam pewności
0
Takie sobie
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kategoria:Sponsorowane

0 %