Kontakt i współpraca

Na skróty – lista kontaktów:

Sklep – zamówienia, pytania o płatności, wysyłkę etc:

sklep@nieustanne-wedrowanie.pl

Współpraca reklamowa, kontakt dla agencji, sprawy techniczne:

daniel@nieustanne-wedrowanie.pl

Kontakt do autorek:

ines@nieustanne-wedrowanie.pl

aneta@nieustanne-wedrowanie.pl


Od 2013 roku pod szyldem „Nieustanne Wędrowanie” przemierzamy ścieżki Dolnego Śląska (i nie tylko) w poszukiwaniu legend, opuszczonych miejsc, zabytków, dobrego jedzenia i niesamowitych widoków. Jesteśmy dumni z tego, że wraz z nami szlakiem tajemnic podąża stale poszerzające się grono czytelników, których skupiamy nie tylko na blogu, ale i na naszym fanpage na Facebooku, kanale na YouTubie oraz wśród społeczności na Tik-Toku i Instagramie. Kim jesteśmy? Jak się z nami skontaktować? Czy można z nami nawiązać współpracę? Przeczytaj koniecznie!

O nas

Zespół NW tworzą obecnie cztery osoby oraz nieustraszony Pan Frutkowski, który na swoich psich czterech łapach dzielnie przedziera się z Anetą przez dolnośląskie bezdroża niemal co weekend. W wirtualnym świecie można go spotkać na Facebooku i w wielu wpisach na blogu, natomiast „ludzki” trzon redakcji tworzą:

Ines

Założycielka bloga: z zawodu copywriterka i social media ninja, a z pasji podróżniczka. To ona jest naszą twarzą medialną — niejednokrotnie gościła w radiu, chętnie udziela wywiadów. W dodatku z ogromnym zaangażowaniem prowadzi profile NW na Tik-Toku i Instagramie. Gdy nie robi relacji, to znaczy, że zabrakło jej zasięgu LTE, gdzieś w dolnośląskim lesie albo na kolejnym urbexie. Jej wnikliwe artykuły od czasu do czasu lądują na blogu, jednak zdecydowanie częściej można ją oglądać w filmach na YouTube.

Kontakt: ines@nieustanne-wedrowanie.pl

Aneta

Dzięki niej Nieustanne Wędrowanie nieprzerwanie funkcjonuje do dziś. Co warto podkreślić: strona działa prężnie, bo to ona odpowiedzialna jest za większość tekstów na blogu oraz codzienną komunikację z dziesiątkami tysięcy fanów na Facebooku. Uwielbia historię, kocha swoją niezależność i nie boi się samotności — szczególnie podczas długich wycieczek rowerowych, w których najczęściej towarzyszy jej tylko Pan Frutkowski. Ma niebywałe szczęście do wyszukiwania prostych i obiecujących tematów, z których potrafi przygotować wciągające i pełne pasji opowieści.

Kontakt: aneta@nieustanne-wedrowanie.pl

Daniel

Chociaż nie podróżował z Nieustannym Wędrowaniem od samego początku, to jego pojawienie się w 2020 roku było zwiastunem zmian. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych przełożył na przygotowanie zupełnie nowej odsłony strony internetowej. Jest odpowiedzialny za aspekty techniczne działania projektu, zajmuje się montażem filmów oraz kontaktem z kontrahentami.

Kontakt: daniel@nieustanne-wedrowanie.pl

Stefan

Doświadczony, utalentowany, zaangażowany. Tak w trzech słowach (a i to mało!) można streścić osobę Stefana, który od pewnego czasu bardzo aktywnie wspiera Nieustanne Wędrowanie. Jego wybitne zdolności do poszukiwań historycznych, doskonała znajomość języka niemieckiego, a także wnikliwość i drobiazgowość sprawiają, że zarówno książki Anety i Ines, jak i treści blogowe zyskują szerszy kontekst. Jednak to nie wszystko – pod jego czujnym okiem administratora rozwija się grupa NW na Facebooku. Oczywiście warto do niej dołączyć!

Zobacz: Grupa na Facebooku


Nasze media

Gdzie nas można znaleźć w sieci? Otóż w wielu miejscach, a każde z nich jest mocno unikalne. Nasze treści się nie duplikują, ale za to wzajemnie przenikają — sprawdź dlaczego i zaobserwuj każdy z naszych profili!

Blog

Roczna liczba unikalnych użytkowników (UU): blisko 400 000 (2022 rok)

Podstawą naszej działalności jest prowadzenie bloga. Trudno policzyć ile słów już się na nim zmieściło, ale z pewnością starczyłoby na kilka solidnych książek. Byłyby to powieści pełne zwrotów akcji, ciekawych historii i dopiero co odkrytych tajemnic. Nic dziwnego, że co miesiąc treści te — dostępne zupełnie za darmo — przyciągają dziesiątki, a nawet setki tysięcy czytelników.

Facebook

Liczba obserwujących: ponad 41 200

Fanpage na Facebooku założony został kilka lat temu, a dziś skupia wielotysięczną, bardzo zaangażowaną społeczność. Część fanów czeka tam na informacje o nowych wpisach lub filmach, a inni są tam jedynie dla Pana Frutkowskiego. Nie zmienia to faktu, że każdego dnia nasz fanpage obfituje w nowe zdjęcia, głębokie dyskusje w komentarzach i wciągające posty, których przygotowaniem zajmuje się Aneta.

Polub nas na Facebooku!

YouTube

Liczba subskrybentów: ponad 3600

Kanał na najpopularniejszej platformie wideo założyliśmy dopiero pod koniec 2020 roku, jednak od tego czasu stawiamy na dynamiczny jego rozwój. Nie ma miesiąca, aby nie pojawił się tam nowy film z urbexu, czyli zwiedzania opuszczonych miejsc. Eksploracji w Polsce i za granicą dokonują Ines i Daniel, czasem w towarzystwie wyjątkowych gości. Każdy materiał jest oglądany przez kilka lub kilkanaście tysięcy widzów — głównie za sprawą trzymających w napięciu treści i świetnego montażu, za który odpowiedzialny jest Daniel.

Zasubskrybuj nas na YouTube!

Instagram

Liczba obserwujących: ponad 10 000

Prowadzony przez Ines profil na Instagramie wypełniony jest wieloma fascynującymi fotografiami z podróży, ale nie tylko nimi. Trzon stanowią relacje, dzięki którym zawsze można być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje. Profil został założony dopiero w 2021 roku, ale już teraz widać, że fani Nieustannego Wędrowania polubili tę metodę komunikacji z nami. Za to my z chęcią będziemy dążyć do dalszego, codziennego rozwoju tego medium społecznościowego!

Zaobserwuj nas na Instagramie!

Tik-Tok

Liczba obserwujących: ponad 171 900

Najmłodsza platforma, a zarazem najświeższy projekt Ines. Na Tik-Toku jest ona kojarzona jako osoba, dzięki której nauka historii staje się przyjemnością. Niemal codziennie pojawia się nowy, krótki filmik (a czasem nawet kilka!), poruszający tematy nieco odmienne od blogowych. Ines nie stroni od treści pełnych inspiracji i zdrowej kontrowersji, pobudzających oglądających do dyskusji.

Zaobserwuj nas na Tik-Toku!


Współpraca

Z każdym dniem chcemy wykorzystywać nasz zasięg po to, aby docierać do kolejnych osób, robić coś dobrego i wynikającego z pasji, a także pokazywać kolejnym pokoleniom zupełnie inny wymiar podróżowania, miłości do historii i prowadzenia życia pełnego naturalnych emocji. Chętnie tym zasięgiem podzielimy się również z osobami zainteresowanymi reklamą u nas. Reklamą niebanalną, kreatywną, unikalną i wykraczającą poza standardowy (nierzadko nudny) wymiar typowej promocji w internecie.

Chcesz się z nami skontaktować w sprawie współpracy? Pisz maila na:

daniel@nieustanne-wedrowanie.pl

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z poniższymi zagadnieniami, w których poruszone zostały możliwości ofertowe.

Współpraca z mediami

Wystąpienie w radiu, nagranie podcastu, gościnny artykuł w gazecie? Nasza trójka zawsze chętnie włącza się w ciekawe inicjatywy! Wystąpienia przed mikrofonem już od lat dla Ines nie są straszne, a Aneta popełniła niejeden tekst do przeczytania w druku. Jeśli jesteś dziennikarzem, który potrzebuje ciekawej, błyskotliwej wypowiedzi na temat historii Dolnego Śląska lub opuszczonych miejsc, zapraszamy do kontaktu!

Współpraca z blogami i serwisami internetowymi

Bardzo nam przykro, ale nie prowadzimy tradycyjnej wymiany linków i gościnnych artykułów przygotowywanych tylko i wyłącznie pod wtórną promocję oraz potrzeby SEO. Dlaczego? Bo nas interesują tylko rzeczy świeże, twórcze, odkrywcze. Jeśli jesteś blogerem, infuencerem, youtuberem (nawet początkującym) i masz POMYSŁ na coś naprawdę ciekawego, wtedy pewnie — napisz maila, a my z chęcią wspólnie z tobą uruchomimy swą machinę kreatywności.

Artykuły sponsorowane

Tak, można u nas umieścić artykuł sponsorowany. W tym celu wybraliśmy dwie platformy: Linkhouse oraz Whitepress. To w ich bazie znajdziesz naszą kompleksową ofertę wraz z cennikiem, a zakupiony artykuł zostanie u nas tak długo, jak to możliwe (przynajmniej 12 miesięcy). Możliwa jest również promocja artykułów na naszym Facebooku oraz standardowo na stronie głównej. Warto też wspomnieć, że wszelkie formalności związane z obsługą faktur VAT są profesjonalnie poprowadzone przez ww. platformy.

Tworzenie treści wideo

Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym w postaci kamer gopro, bezlusterkowców, oświetlenia studyjnego i mikrofonów. Ponadto nasze głowy są pełne pomysłów, a komputer bez zająknięcia renderuje materiały 4K. Jeśli potrzebujesz ujęć z opuszczonych miejsc, albo chcesz zlecić nam przygotowanie filmu od nagrania, aż po montaż — jesteśmy w pełni otwarci na taką współpracę!

Współpraca z markami

Każdy z naszych kanałów w social mediach, a także nasz blog, pozostają otwarte na współpracę z markami. Oczywiście zastrzegamy sobie prawo odmówienia wspólnych działań w momencie, w którym nie będą one zgodne z naszą główną dewizą. Ta z kolei brzmi: nie polecamy czegoś, czego sami nie spróbowaliśmy i nie jesteśmy z tego zadowoleni. Jednym słowem — nasze działania są zawsze zgodne z prawdą, spójne i fair w stosunku do społeczności, która nas darzy sporym zaufaniem.

Kampanie banerowe

Ze względu na nasze preferencje względem prowadzenia działań o wiele bardziej skutecznych i angażujących odbiorcę niż banery, zrezygnowaliśmy z oferowania tradycyjnych kreacji. Jedyną formą prezentowaną u nas jest reklama kontekstowa. Jeśli masz produkt, który chcesz u nas zareklamować, to koniecznie skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy o wiele lepsze metody, niż mało skuteczne banery.

Hotele i restauracje

Zwiedzamy Dolny Śląsk zazwyczaj wedle własnych upodobań, ale z wielką chęcią odwiedzimy też twój hotel lub restaurację, aby stworzyć pełną recenzję tego miejsca. Standardowo będzie to artykuł wraz z wysokiej jakości zdjęciami i promocją na Facebooku, ale możemy też przy odpowiednich ustaleniach finansowych zaoferować stworzenie ciekawego filmu przedstawiającego unikalną historię.

Masz chęć na nawiązanie współpracy? Pisz maila na:

daniel@nieustanne-wedrowanie.pl