Audiodeskrypcja

Samobójstwo z miłości — staw między Klęką a Białkowem

Staw samobójców to historia, która żyje wśród lokalsów. Opowiadają oni o parze młodych ludzi, którzy potajemnie pobrali się w niewielkim kościółku, a niedługo potem zdecydowali o tym, że odbiorą sobie życie. Dlaczego tak postąpili? Czy wydarzenia te miały miejsce naprawdę, czy są jedynie miejscową legendą? Dowiesz się tego, jeśli przesłuchasz nasze nagranie!

A jeśli nie masz ochoty słuchać…

… zawsze możesz przeczytać wpis na ten temat. Staw samobójców to jeden z wielu tematów, które podjęliśmy na blogu NIeustannego Wędrowania!

Ocalamy od zapomnienia

Tak, właśnie taką mamy misję! Chcemy dokumentować rzeczywistość, w jakiej przyszło nam żyć i opowiadać historię, o których świat powoli zaczął zapominać. Dlatego właśnie nagrywamy filmy — niedawno Ines nocowała w opuszczonym pałacu, zwiedziliśmy porzucone gospodarstwo z wieloma elementami wyposażenia, jak również nagraliśmy wersję audio wpisu o mrocznych Ząbkowicach Śląskich. Nie próżnujemy!

staw samobójców

Zostań z nami na dłużej

Jeśli podobają Ci się tematy, jakie podejmujemy, to rozgość się u nas. Zapraszamy Cię na naszego bloga, gdzie znajdziesz wiele interesujących relacji z wypraw po Dolnym Śląsku, a także na Facebooka, Instagrama i YouTuba. Zostań z nami na dłużej, bo w końcu to właśnie dla osób takich jak Ty tworzymy kolejne treści!

Co o tym sądzisz?

Ekscytujące!
80
OK
42
Kocham to!
17
Nie mam pewności
5
Takie sobie
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0 %